Hodnocení trenéra Jiřího Nekvindy:
"V dohrávce mistrovských utkání jsme přivítali tým z Náchodu, který ještě neztratil ani jeden bod v soutěži. Po celé utkání se odehrával boj ve velké intenzitě, sprintových nábězích a spoustu osobních soubojů. S vedoucím týmem jsme drželi krok, kluci bojovali a nedávali hostům centimetr hřiště. Po dvou třetinách sice prohráváme 0:2, ale hra je dobrá, vesměs vyrovnaná. Cítíme šanci a chceme to ve třetí třetině otočit v náš prospěch. Hned na začátku snižuje Matěj střelou k tyči po dohraném rohu a za dalších deset minut vyrovnává Kryštof po individuální akci. Kluci v modrých dresech si ale nenechali utéct body a kvalitní hrou v útoku a dvěma střelami k tyči rozhodli o svém vítězství. Mohli jsme ještě utkání zdramatizovat, ale Patrikovu střelu gólman vyškrábl na tyčku…"

13. kolo, 29. 10. 2023 v 10:00, Náchod - Hamra