Hodnocení trenéra Jiřího Nekvindy:
Utkání na Xaverově bylo docela zajímavé a taky celkem kvalitní. V první třetině jsme byli dost neaktivní a nedůslední. Domácí využili našich chyb a vedli po 30´ 3:0. V poločase jsme kluky spíše uklidnili, aby si věřili, ale hlavně jsme změnili rozestavení a trochu proházeli posty. Určitě to byl dobrý tah – domácí jsme víc přitlačili a začali si více vytvářet střeleckých pokusů a šancí. V rozehrávce jsme začali být více jistí, lépe drželi balón a kombinace byla o mnoho výživnější. První branku jsme vstřelili po rohu v 53´, potom kluci ještě více ožili a během tří minut bylo vyrovnáno. V třetí třetině jsme prakticky nic neměnili, hráli jsme dobře a přidali další tři branky. Jenže domácí to nezabalili a snažili se s utkáním ještě něco udělat. Po naší chybě a faulu před vápnem snižují v 85´ a za další tři minuty přidávají další gól a je to rázem jen o jednu branku. Naštěstí již mnoho času domácím nezbylo, proto si odvážíme z Prahy tři body. Samozřejmě těší, že jsme utkání otočili v náš prospěch a od druhé třetiny těší i herní výkon.

11. kolo, 14. 10. 2023 v 10:00, XAVEROV H. Počernice - tráva