Hodnocení trenéra Zdeňka Čapky:

Začátek zápasu byl trochu jiný, než bychom si představovali. Z prvního centrovaného míče do naší šestnáctky se nakonec vyklubal vedoucí gól domácích hráčů Náchoda, když míč zapadl na zadní tyč a od ní do brány. Náš tým tato situace zaskočila. Soupeř se po prvním vstřeleném gólu snažil hrát velmi jednoduše a účelně. My jsme se pokoušeli s nepříznivým vývojem utkání vypořádat, ale celý první poločas bylo z naší strany k vidění mnoho nepřesností, nedorazů, zbrklých řešení, chyběl pohyb a na kopačky kluků se dostala nervozita. Naštěstí se nám těsně před poločasem podařilo gólem V. Duška srovnat stav na poločasových 1:1. V poločasové pauze jsme si řekli, že do druhého poločasu chceme vstoupit lépe, a to se nám také podařilo. V 50´ jsem se po druhém gólu V. Duška dostali do vedení 2:1. Soupeř dokázal v 64´ po povedené individuální akci srovnat stav na 2:2. Kluci se však s tímto výsledkem nechtěli smířit, zabojovali a přišla zasloužená odměna. Po faulu na našeho hráče v pokutovém území domácích se v 73´ kopala penalta. Tu bezpečně proměnil J. Lorenc a ujali jsme se vedení 3:2, které jsme si již do konce utkání pohlídali a do tabulky si připsali další 3 body.

Kluky chceme pochválit za zlepšený herní projev v druhém poločase.

6. kolo, 9. 9. 2023 v 10:00, Náchod 1.Máje - tráva