Chrudim otočila výsledek v České Lípě a slaví postup

Fotbalisté Chrudimi zvládli utkání 2. kola MOL Cupu, na hřišti třetiligové České Lípy začali střílet branky až v posledních deseti minutách. Po trefách Řezníčka a Hájka otočili nepříznivý stav a postoupili do 3. kola.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný a bojovný fotbal, jenže bez větších šancí, takže skončil bez branek. Vše nejdůležitější se odehrálo ve druhé půli.

Dění začalo po hodině hry, kdy se do šance dostal Míka, jenže domácí gólman Král jeho střelu zlikvidoval. O čtyři minuty později domácí se dočkali vedoucího gólu, po centru Bulejka skóroval Kazda 1:0. Následně likvidoval domácí gólman Král nebezpečnou střelu Koska.

V 80.minutě již kapituloval při přízemní střele Řezníčka, domácí defenzíva mu nechala prostor 1:1. Pak přišla sprcha pro domácí. V nastaveném čase se prosadil Hájek, i když domácí reklamovali ofsajd. Rozhodčí nekompromisně gól uznal - 1:2.

Chrudim zvítězila 2:1 a postoupila do 3. kola MOL Cupu.

, 6. 9. 2023 v 17:00
1:2
0:0
Arsenal Česká Lípa – MFK Chrudim

Branky: 65. Šimon – 80. Řezníček, 90+1. Hájek. Rozhodčí: Rouček – Kříž, Novák. ŽK: 1:1. Diváci: 750.