Rezerva na umělé trávě na Benátky nestačila

Poprvé na umělé trávě a za umělého osvětlení vyzvalo chrudimské béčko silného soupeře z Benátek nad Jizerou. O osudu utkání rozhodl již první poločas, ve kterém soupeř odskočil na rozdíl dvou branek. I když se Chrudim snažila, dokázala zásluhou Michala Zvolánka pouze snížit. Porážka 1:2 znamená pád na sedmé místo tabulky Divize C.

Jan Zvolánek (trenér MFK Chrudim): „Dnes se hrál hodně otevřený fotbal, který si myslím, že musel přítomné diváky bavit. Utkání jsme si prohráli sami, protože jsme se z několika šancí prosadili jen jednou a hostům stačila na vítězství vynikající produktivita. Z našeho řešení situací na útočné polovině jsem mírně rozladěn, protože hráči neplnili to, co měli. Z tohoto důvodu jsme si nevytvořili ještě více šancí, než jsme měli a nedostali Benátky pod soustavný tlak. "

13. kolo, 29. 10. 2023 v 16:00
1:2
0:2
MFK Chrudim B – SK Benátky nad Jizerou

Statistiky zápasu

Branky: 53. M. Zvolánek – 20. Glöckner, 33. vlastní Vácha. Rozhodčí: Hodek - Kubec, Mazanec. ŽK: 1:4. Diváci: 70.

Sestavy

MFK Chrudim B
J. Tlustý – Novák (65. Tlapák), Vácha (80. Skohoutil), Gregovský – Látal, Bauer, L. Hájek, D. Holub (80. T. Tlustý), Kutík – Jurčenko (65. M. Holub), Zvolánek.

SK Benátky nad Jizerou
Dědek – Kopa, Glöckner, Hell, Komma – Šimeček, Vobořil, Duch (51. T. Hájek) – Yaroshenko (65. Bodlák), Jimmy (65. Poběrežský), Fabián (90+2. Mlynka)