Z Hamrů s cenným bodem. Rezerva dvakrát mazala manko

Náročný zápas s jednobodovým koncem má za sebou rezerva MFK Chrudim. Naše béčko muselo na hřišti ve Velkých Hamrech hned dvakrát dotahovat těsné manko, nakonec ale přivezlo domů cennou remízu 2:2!

Jan Zvolánek (trenér Chrudimi B): „S Hamry jsme inkasovali již v 9. minutě. Poté jsme ještě nějaké možnosti přežili a naopak jsme sami dopředu byli nebezpeční. Po půlhodině hry Zvolánek krásnou průnikovou přihrávkou vybídl ke skórování Denise Holuba, který se nemýlil a vyrovnal. Bohužel hned o čtyři minutky později jsme znovu inkasovali po pěkné akci domácích. V závěru poločasu jsme mohli vyrovnat, ale Tom Dostálek svou tutovku neproměnil. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře, snažili se kvalitu domácích co nejvíce eliminovat naší fyzickou připraveností a to se nám dařilo. Po hodině hry jsme opět vyrovnali, kdy se životně trefil Patrik Skohoutil. V dalším průběhu se hrál otevřený fotbal, který musel přítomné diváky bavit. Obě mužstva chtěla výsledek překlopit na svou stranu, ale jak domácí tak ani my jsme své příležitosti neproměnili, proto výsledek zůstal neměnný. Bod z velmi těžké půdy samozřejmě bereme. Kluky musíme dnes opravdu pochválit za velice obětavý a týmový výkon."

12. kolo, 21. 10. 2023 v 15:30
2:2
2:1
FK Velké Hamry 1911 – MFK Chrudim B

Branky: 9. Svrček, 34. Žitka - 30. Holub D., 60. Skohoutil. Rozhodčí: Koutník – Fišer, Bečvář. ŽK: 4:2. ČK: 1:0. Diváci: 170.