Parádní první poločas znamenal další tři body

S divizním nováčkem - hradeckou Slavií - se v poháru potkalo naše áčko, tentokrát si s ním dokázal poradit i B-tým. Na domácí půdě nastřílel v prvním poločase čtyři branky a vykročil tak jasně za výhrou 4:1. Právě na čtvrtou Slavii již Chrudim B ztrácí jen bod.

Jan Zvolánek (trenér MFK Chrudim B): „Podobně jako v posledním domácím utkání s Kosmonosy se nám dnes i proti Slavii Hradci Králové vydařil první poločas. Za 30 minut jsme vedli již o čtyři branky a utkání jsme rozhodli. Po změně stran se hrál více otevřený fotbal, od nás to byl festival neproměněných příležitostí, hosté se z několika šancí prosadili jen jednou. V celkovém pohledu jsme v zápase byli lepším týmem, proto je naše vítězství naprosto zasloužené."

11. kolo, 15. 10. 2023 v 16:00
4:1
4:0
MFK Chrudim B – FC Slavia Hradec Králové

Statistiky zápasu

Branky: 3. Hájek, 17. Jurčenko, 21. Hájek, 30. Holub D. - 74. Kabeláč. Rozhodčí: Pánek - Šůma, Trojan. ŽK: 2:1. Diváci: 50.

Sestavy

MFK Chrudim B
Šerák – Gregovský, Kosek, Dostálek (69. Novák), Zvolánek (69. Skohoutil), Jurčenko, Bauer (78. Žalud), Hájek, Holub D. (69. Holub M.), Kutík, Vácha (78. Tlapák)