V Letohradu rozhodl třígólový první poločas

Chrudimské béčko už je znovu na vítězné vlně. Pro tři body si rezerva zajela na půdu posledního Letohradu, kde předvedla skvělý výkon především v první půli a po třech vstřelených brankách náskok uhájila až do konce. Po vítězství 3:1 je Zvolánkova družina na pátém místě Divize C.

Jan Zvolánek (trenér MFK Chrudim B): „V Letohradě jsme po dvou porážkách potřebovali bodově zabrat. K vidění bylo utkání dvou poločasů. První jde za námi, kdy jsme se po nádherných akcích prosadili hned třikrát a ještě další šance zůstaly nevyužité. Po změně stran jsme bohužel přestali běhat, nechali jsme iniciativu domácím, kteří se po hodině hry prosadili z pokutového kopu. Ani po této brance jsme toho dopředu příliš nepředvedli a většinou jsme se jen bránili. V závěru jsme si nakonec ještě pár protiútoků vypracovaly, ale žádné další branky jsme již nepřidali."

8. kolo, 23. 9. 2023 v 16:30
1:3
0:3
FK OEZ Letohrad – MFK Chrudim B

Statistiky zápasu

Branky: 60. Nágl (pen.) - 10. Bauer, 23. Skohoutil, 31. Kosek. Rozhodčí: Jureček - Jansa, Papežík. ŽK: 2:2. Diváci: 120.

Sestavy

MFK Chrudim B
Šerák (83. Tlustý J.). – Vondrouš, Gregovský, Skohoutil (63. Dostálek), Zvolánek (63. Tlustý T.), Kosek, Žalud (83. Holub M.), Bauer, Hájek, Holub D. (86. Novák), Vácha.