Rezerva vykradla divizního nováčka

Rezerva Chrudimi pokračuje ve skvělém startu ve své druhé sezoně v céčkové divizi. Pro další tři body si zajeli svěřenci kouče Jana Zvolánka do hlavního města, kde po trefách Hájka a Zvolánka vyhráli 2:1. V tabulce jim tak patří čtvrté místo.

Jan Zvolánek (trenér MFK Chrudim B): „Úvod utkání nám vyšel na jedničku. Po prostorové přihrávce utekl Lukáš Hájek a poslal nás do vedení. V dalším průběhu poločasu hráli lépe domácí hráči, kteří nám několikrát jak ze hry tak i ze standardních situací zle zatopili, ale naštěstí v brance stál bezchybný Jáchym Šerák, který vše vyřešil. O poločasové přestávce jsme prostřídali, změnili způsob hry, ale nějaká velká změna v našem herním projevu bohužel vidět nebyla. Po hodině hry jsme zaslouženě inkasovali z kopačky Baisy. V 65. minutě však střídající Michal Zvolánek vstřelil pro nás nesmírně důležitou druhou branku a domácí tak museli začít hrát více otevřeněji. Několik rychlých protiútoků jsme však nevyužili. Spoje své příležitosti také neproměnilo a tak jsme si mohli připsat další tři body do divizní tabulky. Dnes s pokorou musíme uznat, že vyhrál šťastnější tým.”

4. kolo, 26. 8. 2023 v 10:30
1:2
0:1
TJ Spoje Praha – MFK Chrudim B

Branky: 59. Baisa - 10. Hájek, 65. Zvolánek. Rozhodčí: Chládek – J. Beneš, A. Beneš. ŽK: 3:6. Diváci: 50.