Hodnocení obránce Daniela Jurička:
"Na začátku zápasu se nám nechtělo moc hrát, byli jsme všude druzí a bylo to bez energie. Bohužel v 7. minutě jsme dostali gól na 1:0. Po gólu se v naší hře toho moc nezměnilo. Stále jsme byli v soubojích druzí a měli jsme málo aktivity, ale občas jsme se dostávali k vápnu soupeře. První poločas jsme prohráli 1:0. V druhém poločase jsme zvýšili aktivitu, začali se dávat přesné přihrávky a začali jsme si vytvářet více šancí. Za vyšší aktivitu jsme byli odměněni gólem na 1:1, který vstřelil Sam Oblouk v 62. minutě. V aktivitě jsme nepolevovali a šli jsme si pro výhru. Po skvělé akci vstřelil gól na 2:1 Honza Tomášek. Po gólu jsme se zaměřili hlavně na defenzivní práci. Rozhodčí odpískal konec a my jsme začali slavit."

Hodnocení trenéra Romana Brychnáče:
"V dohrávce odloženého utkání jsme se utkali s kvalitním týmem Bohemians na jejich hřišti. Již od prvních minut domácí předváděli jednoduchou hru ve vysokém tempu a rychlými přechody do ofenzivy, kde se díky rychlosti křídelních hráčů dostávali velmi snadno do zakončení. Tyto rychlé náběhy jsme nedokázali zachytávat a díky tomu se domácí již v 7. min dostali do vedení 1-0. Úvodní tlak domácích pokračoval a naše pozdní dostupování přineslo domácím pokutový kop v 18. minutě. Ti však odmítli navýšit své vedení a tak se skóre neměnilo. Toto byl zlomový okamžik zápasu, úvodní tlak domácích opadl, a my jsme začali přebírat iniciativu na hřišti. Pozitivní v této části bylo, že i přes špatný začátek zápasu, kdy jsme nedokázali reagovat na pohyb a rychlost domácích se naše hra pomalu zlepšovala a díky tomu přicházeli šance i na druhé straně. Po poločasové poradě bylo vidět, že kluci nechtějí odjet domů bez bodu, přidali na pohybu a najednou nás bylo plné hřiště. Po křídelních kombinací jsme se dostávali před branku domácích a po kratším souvislém tlaku přišla odměna, kdy se po sérii nepovedených zakončení dostal k míči Oblouk a z hranice velkého vápna šťastnou střelou srovnal stav zápasu na 1-1. Domácí znervóznili, ale i přesto byli stále nebezpeční, jejich záběhy se nám však dařilo pokrývat a zachytávat centrované míče za obranu. Musíme ocenit, že kluci i v této fázi utkání nesklouzli k nakopávání a vyhazování míčů, ale snažili se i přes kvalitní press domácích o konstruktivní rozehrávku, přesně to na čem pracujeme v přípravě. Tato trpělivost nám přinesla velmi pohlednou akci, kdy po zrychlení hry na jeden dotek a využití křídelního prostoru Zvěřina dokázal najít v pokutovém území Tomáška, který si dokáže v těchto situacích poradit, a tak po střele na zadní tyč dostal vedení v 77. min na naší stranu 2-1. Domácí v závěru přidali na tempu, ale naše bojovnost a nasazení dotáhnout zápas do vítězného konce byla silnější. A když v 88. min Podaný skvělým zákrokem zneškodnil velmi nepříjemnou střelu domácích, bylo o vítězi rozhodnuto.

Jsme rádi, že se prvky z tréninkového procesu objevují v zápasech, a že je dokážeme praktikovat i proti tak kvalitnímu a fotbalovému týmu jako je Bohemians, kterým patří díky za skvělý zápas.

Hráči si zaslouží pochvalu hlavně za druhý poločas, kdy zlepšený výkon přinesl odměnu za dosavadní práci v přípravě, a vítězství plné emocí po závěrečném hvizdu bylo sladkou tečkou za naší dosavadní společnou prací."