Ohlasy k utkání

Hodnocení záložníka Adama Štěpánka: V dalším kole mistrovských utkání jsme se u hostů potkali s Náchodem. Hned od začátku jsme se snažili hrát kombinačně, zklidňovat hru a zbytečně nevyhazovat. První poločas se nám dařilo, ale chyběla tomu branka. Do druhého poločasu jsme tedy nastoupili za stavu 0:0. V 52 minutě bohužel dali domácí branku a my jsme vypadli z naší hry. Vzápětí jsme dostali druhou, ale nic jsme nevzdávali a přidali jsme. 10 minut po druhé brance jsme odpověděli brankou na 2:1. Zbývalo 5 minut do konce a dokázali jsme dát i druhou branku ze standardní situace. Nakonec si do zpět do Chrudimi odvážíme 1 bod.

Hodnocení trenéra Tomáše Sochora: V Náchodě se hrálo velmi zajímavé utkání ve vysokém tempu se skvěle připraveným soupeřem. Za sebe musím říct, že každého diváka tento zápas musel bavit. Naši hráči do utkání vstoupili s velkou chutí zopakovat výkon z minulého týdne a tentokráte ho potvrdit i body do tabulky. Byli jsme dostatečně kreativní a aktivní, bohužel nám v určitých fázích hry chyběla lehkost. Soupeři jsme však opět ulehčili cestu za góly, avšak nic jsme nezabalili a s trochou štěstí bychom se radovali i ze 3 bodů. Hráčům patří dík za jejich práci nejen v tomto zápase, ale i v tréninkovém procesu, pokud na této cestě vydržíme výsledky se dostaví! Soupeři děkujeme za kvalitní utkání na dobře připravené hrací ploše.

11. kolo, 15. 10. 2023 v 12:15, Náchod 1.máje - UMT