Hodnocení záložníka Matěje Kusého:
Do zápasu jsme nastoupili neaktivně. Už od začátku jsme hodně chybovali, prohrávali jsme osobní souboje,nebyli jsme schopni udržet míč v našem držení, neměli jsme skoro žádné odražené míče a to vše vyústilo v obdržený gól na 0:1 první poločas jsme tak dohrávali za nepříznivého stavu. Do druhého poločasu jsme vstoupili naopak aktivně, dokázali jsme si vytvořit i pár zajímavých šanci a celkově jsme hráli lépe než v prvním poločase. To však pouze do doby než jsme inkasovali druhý gól. Pak už naše hra opět pomalu uvadala a to vedlo k tomu že jsme dostali ješte další dva góly. Celkově naše předvedená hra nebyla dobrá a určitě máme v dalších zápasech co napravovat.

Hodnocení trenéra Tomáše Sochora:
Absolutně neakceptovatelný výkon, takto se rozhodně prezentovat nechceme a nemůžeme! Soupeři jsme výhru zcela darovali. Konkrétní výkony některých hráčů jsou na zamyšlenou - pokud nebudeme na hřišti aktivní a plnit si své úkoly, necháme soupeře hrát a budeme neaktivní do ofenzivy, tak si s námi poradí každý soupeř. Hledání pozitiv jde velmi těžko, možná prvních 10 minut druhého poločasu, kdy jsme na soupeře vletěli s chutí výsledek zvrátit, poté hra opět upadla. Hrát 10 minut z 90 je prostě málo.

8. kolo, 23. 9. 2023 v 12:15, Chrudim