Hodnocení obránce Jana Hilberta:
V dalším utkání jsme nastoupili na hřišti Třebše. Ze začátku zápasu jsme byli aktivnějším a lepším týmem a vytvořili si několik šancí. Bohužel jsme však nedokázali žádnou proměnit, a v 17‘ nás soupeř potrestal gólem. My jsme ale nepřestali hrát, a dvěma pěknými akcemi se nám podařilo do konce poločasu skóre otočit. Do druhé části jsme vstoupili opět dobře a navýšili jsme stav utkání již na 3:1. Poté jsme přestali hrát a nabízet se, soupeř toho využil a nechytatelnou střelou zpoza vápna zdramatizoval zápas. Posledních deset minut bylo nervózní z obou stran. O zápase jsme rozhodli gólem v 90‘. Po oslavě našeho gólu následovala strkanice oceněná žlutými kartami. Po zásluze přivážíme z Hradce po řadě mrzutých výsledků z předchozích utkání 3 body.

Hodnocení trenéra Tomáše Sochora:
Když na hřišti děláme, co máme, můžeme být úspěšní a dokážeme tak prodat naše přednosti. Utkání šlo za námi až do stavu 1:3, kdy jsme přestali hrát a posadili soupeře na koně. Soupeř se poté snažil změnou rozestavení ještě utkání zlomit, ale kluci se nenechali rozhodit a z individuální akce po straně jsme dokázali přidat ještě jednu branku.

7. kolo, 16. 9. 2023 v 16:30, Třebeš tráva