Ohlasy k utkání

Hodnocení záložníka Ondřeje Vaška:
Utkání zhodnotil hráč Ondřej Vaško: V 6. kole jsme se utkali doma se stejně starým soupeřem z Jablonce. Soupeř měl být tabulkově slabší, ale v zápase to tak moc nevypadalo. Naše nepřesnosti dávaly soupeři šance se individuálně prosadit. Po šancích na obou stranách skončil první poločas 0:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili s větší aktivitou než v prvním poločase, ale soupeřův gól v 57’ nás na chvíli utlumil. V 60’ jsme skóre vyrovnali, ale nedokázali jsme dostatečně zatlačit soupeře a dotáhnout zápas do vítězného konce.

Hodnocení trenéra Tomáše Sochora:
Slabý individuální i týmový výkon do ofenzívy předurčil opět remízový výsledek. Hra od výstavby po polovinu hry nebyla vůbec špatná, jen jsme nedokázali navázat v přechodu na útočnou polovinu. Od některých hráčů čekáme určitě více, minimálně, že budou plnit úkoly, které v utkání mají, jinak nemůžeme být úspěšní!

6. kolo, 9. 9. 2023 v 13:15, Chrudim