Hodnocení záložníka Kryštofa Valeše:
V dalším kole mistrovských utkání jsme se doma utkali proti kvalitnímu Tempu Praha, kde byla většina hráčů starších. První poločas jsme se nedokázali dostat pořádně do zakončení a špatně jsme dostupovali hráče. Po špatné rozehrávce jsme dostali gól a poločas skončil 0:1. Druhý poločas byl z naší strany lepší, zklidnili jsme hru, více jsme se tlačili dopředu a vytvářeli si zajímavé šance. Bohužel ani to nestačilo, a nakonec zápas skončil 0:3.

Hodnocení trenéra Tomáše Sochora:
Další velmi těžké utkání, kdy jsme byli primárně pod tlakem starších hráčů Tempa. I přes 3 inkasované branky jsme dokázali do defenzivy pracovat kompaktně. Naši hráči na hřišti nechali veškeré své síly. Pro kluky je to další motivace v práci, takové zápasy nás také čekají a nesmíme se zaleknout starších soupeřů!

4. kolo, 26. 8. 2023 v 12:15, Chrudim