Hodnocení brankáře Kryštofa Ondrůška:
V mistrovském zápase proti kvalitnímu soupeři jsme se prezentovali převážně defenzivně, ale i přesto fotbalově, bohužel ve 13. minutě jsme dostali první branku po chybě v obraně. V druhém poločase jsme se zlepšili jak v obranných, tak i útočných situacích a vyskytly se tam i zajímavé šance. Nakonec zápas dopadl 1:3 ale s předvedenou hrou velká spokojenost.

Hodnocení trenéra Tomáše Sochora:
Velmi náročné utkání s kvalitním soupeřem ve velkém vedru, kdy si kluci zaslouží smeknout klobouk před nimi, jak k utkání přistoupili, nebylo jediného hráče, který by na hřišti nenechal duši pro tým. Prezentovali jsme se stylem, který nám není vůbec známý, však v dorosteneckých kategoriích se i taková utkání hrají. Škoda neproměněných zajímavých situací. Ještě jednou tedy velká pochvala všem, makáme dál.

3. kolo, 19. 8. 2023 v 12:15, Chrudim