Ohlasy k utkání

Hodnocení asistenta trenéra Ondřeje Kesnera:

"Do utkání jsme vstupovali s chutí navázat na dobrý výkon z minulého kola proti Viktorii Plzeň a zakončit tak úspěšný podzim dalším povedeným utkáním. Po úvodním oťukávání jsme šli do brzkého vedení, kdy střelu Nováka vyrazil brankář hostí pouze před sebe a pro Hendersona už nebyl problém uklidit míč do branky – 1:0. Místo aby nás vedoucí gól nakopl k ještě větší aktivitě, tak se bohužel stal pravý opak. Začali jsme být pasivní, přestali jsme běhat, dostupovat a soupeře najednou bylo plné hřiště. I přesto jsme mohli vedení navýšit, ale Kohout ani Novák své šance neproměnili. Své šance měl i Petřín, který hrozil především ze standartních situací, ale žádná ze situací se naštěstí pro nás neujala. O přestávce jsme si museli některé věci vyříkat a druhý poločas už byl z naší strany lepší. V 60´ minutě jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek, kdy jsme skvěle vyřešili rychlý protiútok, na jehož konci zakončoval do odkryté branky Kohout po nezištné přihrávce Růžičky, 2:0. Nedlouho na to však hosté snížili a bylo zaděláno na drama - 2:1. Oba týmy pak měli několik dobrých šancí, ale skóre zůstalo neměnné až do samého závěru, kdy o našem vítězství rozhodl dvěma brankami Kohout - 4:1.

I přes výhru jsme dnes neodehráli příliš povedené utkání, nicméně i tak je potřeba klukům za celý podzim poděkovat a pochválit je za progres, jaký od léta jako tým udělali. Konečné třetí místo v tabulce je toho důkazem."

15. kolo, 12. 11. 2023 v 13:15, Chrudim