Hodnocení asistenta trenéra Ondřeje Kesnera:
Od úvodních minut se hrál vyrovnaný fotbal. Obrany vítězily nad útokem, a tak se hrálo bez větších šancí na obou stranách. Za nás v prvním poločase zahrozili pouze Drobný s Růžičkou. Jejich pokusy však skončily mimo. Soupeř naopak využil našeho zbytečného faulu před vápnem a pěknou střelou šel do vedení 1:0. Hned zkraje druhého poločasu mohli domácí vedení navýšit, ale ve hře nás udržel brankář Kolbaba. Poté jsme až dokonce měli územní převahu, bohužel kýženého vyrovnání jsme se nedočkali. Po celý zápas nás bohužel limitovaly nepřesnosti v přechodové fázi, a když už jsme se k vápnu Táborska dostali, tak chyběla větší odvaha a kreativita. Prohra nás mrzí, za dnešní výkon jsme si však body nezasloužili.

6. kolo, 10. 9. 2023 v 12:30, SA Soukeník / tráva