Hodnocení trenéra Jana Zvolánka:
Jestli jsme měli špatný první poločas v minulém utkání tak v dnešním utkání s Cidlinou jsme snad zejména prvních 30´ hůře hrát nemohli. Asi nám uškodili 2 dny volno, nevím, nechápu, nerozumím. V útoku jsme byli absolutně bezzubí, v záložní řadě jsme byli jak na tenise, protože zezadu jsme vše řešili dlouhým míčem, který se nám většinou vrátil. Po určitých změnách jsme hru dali konečně na zem, začali jsme se více a lépe na hřišti pohybovat a brankové příležitosti na sebe nenechali dlouho čekat. Bohužel ani jedna šance se neujala. Ve vápně jsme byli nedůrazní nebo nepřesní a odcházeli jsme do kabin díky nepřerušenému protiútoku v 6´ s nepříznivým skóre 0:1 ve prospěch hostů. Naštěstí se nám povedl úvod druhého poločasu, ve kterém jsme zápas překlopili na svou stranu. (Smutný a Čada). Poté jsme se nadále snažili hrát kombinačně a přidat další branky, ale žádnou gólovou pojistku jsme nepřidali. S dalším vítězstvím panuje spokojenost, ale na herním projevu musíme neustále pracovat.

9. kolo, 1. 10. 2023 v 10:00, Chrudim