S Jihlavou rozhodl první poločas

Fotbalisté Chrudimi v úterý dopoledne sehráli v Mikulovicích své třetí letní přípravné utkání. Tentokrát doplatili na nevydařený první poločas, ve kterém třikrát inkasovali a nakonec podlehli jihlavské Vysočině výsledkem 0:4.

K zápasu nejsou zveřejněny žádné další informace.

, 4. 7. 2023 v 10:30, Mikulovice
0:4
0:3
MFK Chrudim – FC Vysočina Jihlava

Branky: 17. Selnar (pen.), 20. a 27. Fila, 67. Tall Rozhodčí: Trska – Slavíček, Vodrážka.

Šerák – Matoušek, Řezníček, Kesner, Kutík, Látal, Fišer, Kopáček, Jurčenko, Skwarczek, Míka Náhradníci: Borkovec, Sotorník, Záviška, Bauer, Halász, Straka, Kosek, Kovárník, Hájek, Floder.

FC Vysočina Jihlava
I. půle: Soukup - Svoboda, Piško, Tombull, Farka - Lacko, Vítek - Fila, Tureček, Selnar - Araujo-Wilson, II. půle: Jágrik - Chytrý, Piško, Vedral, Záhradnik - Miška, Pešek - Ogiomade, Šancl, Franěk - Tall.

2. MFK Vyškov 25 42:29 46
3. FC SILON Táborsko 25 36:22 42
4. SK Sigma Olomouc B 25 37:35 42
5. MFK Chrudim 25 45:41 37
6. AC Sparta Praha B 25 45:41 35
7. FC Sellier & Bellot Vlašim 25 34:30 35
8. SK Líšeň 2019 25 29:30 33