První zápas po přestávce je tu! Chrudim vyzve Třinec

Po dvoutýdenní pauze čeká chrudimské hráče zápas, ve kterém se střetnou s týmem Třince. Chrudim bude chtít jistě navázat na svůj poslední zápas který ovládla výsledkem 5:1. Zápas bude odstartován 1.10. 2022 v 10:15.

Aktuálně desátý celek F:NL Třinec prožívá vcelku proměnlivé výsledky. V osmém kole ligy hostil Vyškov. V tomto utkání se domácí dostali do vedení již ve druhé minutě, avšak minutu před poločasem se Vyškovu podařilo srovnat stav zápasu, který vydržel až do konce duelu. Třinec podobně jako Chrudim odehrál svůj předposlední zápas v rámci MOL Cupu a svým pětigólovým přídělem postoupili přes tým hrající pátou nejvyšší soutěž Kvítkovice. V posledním utkání vyjel Třinec na půdu Příbrami a nebyla do šťastná vyjížďka. Příbram již na konci prvního poločasu vedla 2:0 a i přes snížení Třince rozhodl o utkání v čtyřiapadesáté minutě bývalý chrudimský útočník David Surmaj.

Chrudim se v posledním zápase dokázala přenést přes špatné výsledky z minulých kol a na domácím stadionu si poradila s Karvinou. Ta se dokázala dostat do vedení, ale ještě před koncem poločasu srovnal skóre Honza Záviška. Tomu se podařilo prosadit i ve druhém poločase poté, co byla odpískána penalta. V jednašedesáté minutě došlo ke střídání a na hřiště se dostal Filip Firbacher, který svým hattrickem rozhodl o vysoké výhře Chrudimě. Z minulé sezóny máme s moravskoslezským klubem vyrovnanou bilanci poté, co jsme je dokázali porazit na domácím hřišti 3:0 a ve druhém vzájemném klání padli v Třinci 2:1.