Po pauze na Žižkov. Nepanikaříme, hlásí Drahoš

Reprezentační přestávka je definitivně za námi, kolotoč FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY jede dál. Chrudim po pauze míří na půdu čtrnácté Viktorie Žižkov, na kterou se může v případě vítězství bodově dotáhnout. Utkání startuje v hlavním městě v neděli 17.10.2021 v 10:15 dopoledne!

Co očekáváš od zápasu na Žižkově? Oba týmy nutně potřebují bodovat..
Očekávám velmi bojovné utkání ve vysokém tempu, bude to o detailech, oba týmy potřebují nutně bodovat a věřím, že my budeme po zápase ti spokojenější.

Po sérii neúspěšných výsledků byla reprezentační přestávka. Přišla vhod?
Jak se to vezme, reprezentační přestávka je výhodná v tom, že si můžeme vyzkoušet některé věci, ale naopak zase může opadnout herní forma. My jsme kvalitně potrénovali, sehráli jsme přátelské utkání a dělali jsme vše proto, abychom navázali na herní výkony a přidali k tomu i výsledky.

Věnovali jste přípravě na soupeře více času díky poměrně dlouhé pauze před zápasem?
Konkrétně na soupeře ne, něco jsme si o něm řekli, ukázali na videu, abychom věděli, jak soupeř hraje. My se soustředíme na svojí hru a toho se snažíme držet.

Vedení mluvilo o tom, že cítí z mužstva chuť a nasazení. Vnímáš to podobně?
Musím souhlasit! Na trénincích je cítit chuť do fotbalu a i to nasazení tomu odpovídá. Nelíbí se nám naše postavení v tabulce a jsme odhodlaní se rvát dokonce, rozhodně nepropadáme nějaké panice.

Tabulka ligy

5. SK Sigma Olomouc B 2 2:1 4
6. 1. SK Prostějov 2 2:1 4
7. SFC Opava 2 4:3 3
8. MFK Chrudim 2 3:3 3
9. FK Varnsdorf 2 3:4 3
10. FC SILON Táborsko 2 2:2 2
11. FK Viagem Příbram 3 2:5 2

Aktuality

  • S Třincem až od 14 hodin

    2. 3. 2022, 21:42
    Druhý jarní zápas fotbalistů MFK Chrudim na půdě FK Fotbal Třinec změnil start úvodního výkopu. Oproti původnímu času 10:15 se bude začínat až ve 14:00.
  • Breda končí, Čáp na hostování

    15. 2. 2022, 09:05
    Tým pro klíčovou jarní část sezony dostává stále výraznější obrysy, mužstvo nyní opustili další dva záložníci. Roman Čáp odchází na hostování do třetiligového Chlumce nad Cidlinou, Davidu Bredovi byla ukončena smlouva.