Po pauze na Žižkov. Nepanikaříme, hlásí Drahoš

Reprezentační přestávka je definitivně za námi, kolotoč FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY jede dál. Chrudim po pauze míří na půdu čtrnácté Viktorie Žižkov, na kterou se může v případě vítězství bodově dotáhnout. Utkání startuje v hlavním městě v neděli 17.10.2021 v 10:15 dopoledne!

Co očekáváš od zápasu na Žižkově? Oba týmy nutně potřebují bodovat..
Očekávám velmi bojovné utkání ve vysokém tempu, bude to o detailech, oba týmy potřebují nutně bodovat a věřím, že my budeme po zápase ti spokojenější.

Po sérii neúspěšných výsledků byla reprezentační přestávka. Přišla vhod?
Jak se to vezme, reprezentační přestávka je výhodná v tom, že si můžeme vyzkoušet některé věci, ale naopak zase může opadnout herní forma. My jsme kvalitně potrénovali, sehráli jsme přátelské utkání a dělali jsme vše proto, abychom navázali na herní výkony a přidali k tomu i výsledky.

Věnovali jste přípravě na soupeře více času díky poměrně dlouhé pauze před zápasem?
Konkrétně na soupeře ne, něco jsme si o něm řekli, ukázali na videu, abychom věděli, jak soupeř hraje. My se soustředíme na svojí hru a toho se snažíme držet.

Vedení mluvilo o tom, že cítí z mužstva chuť a nasazení. Vnímáš to podobně?
Musím souhlasit! Na trénincích je cítit chuť do fotbalu a i to nasazení tomu odpovídá. Nelíbí se nám naše postavení v tabulce a jsme odhodlaní se rvát dokonce, rozhodně nepropadáme nějaké panice.

10. FK Viktoria Žižkov 6 12:14 7
11. FK Příbram 6 7:12 6
12. AC Sparta Praha B 6 9:12 5
13. MFK Chrudim 6 8:12 5
14. 1. SK Prostějov 6 8:15 5
15. FK Varnsdorf 6 10:13 3
16. SK Sigma Olomouc B 6 6:13 2