Velmi dobrá konfrontace s týmem hrající ČDŽ sever. Ze začátku utkání nám chvilku trvalo se dostat do herního tempa. Soupeř byl lepší v držení míče i dobrým pohybem nám dělal dost problémů. Šel po pěkné rychlé akci ze strany do zaslouženého vedení. Nám se podařilo ještě do poločasu otočit skóre po dobrém napadání rozehrávky domácích (1:2). Našich branek mohlo být i víc, ale proti stál dobře chytající brankař domácích. Ze začátku druhé půle byla proti nám nařízena ,,přísná penalta", ze které domácí vyrovnali. Obě mužstva pak chtěla strhnout vítězství na svou stranu. Ač hra byla vyrovnaná, naši kluci byli v koncovce produktivnější a své šance jsme dokázali využít. Díky za předvedenou hru.

, 2. 4. 2022 v 00:00