Nedělní zápas jsme tentokrát sehráli v Praze na ABC Braník. Formát 8+1, vápno, vápno, hraném na 2 x 40 minut. Nebylo to co do složení sestavy nic dobrého, měli jsme dost omluvenek, včetně obou golmanů. Kluci se toho nezalekli, postupně se v bráně vystřídali, a pustili se do soupeře. Zápas se hrál ve velkém tempu a nakonec padlo i dost branek. Soupeř točil dvě osmičky, my měli jen 4 na střídání. I tak se s tím kluci porvali parádně. V zápase bylo spousta fotbalových momentů, rozehra od gólmana, postupná kombinace, aktivní napadání, přímé přihrávky a nabíhání do volných prostorů. Soupeře jsme přestříleli, ale nakonec byl konec pro Braník šťastnější a zápas skončil 5:4 pro ně.

Zápas nám ukázal, že kluci jsou dobře připraveni, dokážou hrát v kombinaci a zároveň se dokážou zaskočit na jednotlivých postech. Nebýt toho, že nemáme brankáře, tak by výsledek dopadl lépe. U některých hráčů musíme ještě zapracovat na vnímání hry a zrychlení finální přihrávky.

, 27. 3. 2022 v 00:00
5:4
ABC Braník fotbal – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

Vojtěch V., Filip V., Jaroslav L., Patrik Č.

Sestavy

MFK Chrudim
David Rychtařík, Dominik Kurštejn, Alex Polák, Sebastian Mazal, Patrik Čapka, Filip Novák, Filip Vencl, Matouš Wenzl, Lukáš Dvořák, Jaroslav Lorenc, Vojtěch Vágner, Patrik Zlesák, Tomáš Kaška