Přípravné utkání v Kutné Hoře jsme absolvovali hned druhý den po utkání s Cidlinou a téměř ve stejném složení kluků. Tedy 95 % kluků mělo v nohách zápas z Cidliny a dnes i další zápas s Kutnou Horou, hraný na 3 x 30 minut, formát 7 + 1. Od začátku jsme šli do zápasu s tím, že se jedná o přípravné utkání a kluci budou rotovat na různých pozicích. Zároveň jsme chtěli, aby kluci nepodcenili soupeře. To se nestalo a hned od začátku jsme diktovali tempo hry. Dokázali jsme se velmi brzy ujmout vedení a to kluky nastartovalo k perfektnímu výkonu. Soupeř trochu kousal a měl několik pěkných individuálních akcí se zaslouženým gólem z přímého kopu. Nám se ale dařilo diktovat celý zápas tempo. Dokonce jsme sáhli i ke změně rozestavení 2-3-2, na kterém bylo vidět, že kluky nutí jít více do kombinace a rychlé rozehrávky. Konečný stav tím pádem byl 1:15.

Zápas nám ukázal, že kluci jsou dobře fyzicky připraveni a dokáží sehrát i dva zápasy za sebou, zároveň se potvrdilo, že dokáží hrát na různých postech a v případě útoku na branku soupeře se umí i zastupovat a doplňovat. Ještě si pohrajeme s rychlostí rozehrávky.

Klukům patří velké díky, jak zápasy zvládli a jak k nim přistoupili a že dokáží ve dvou dnech sehrát dva zápasy v plném nasazení.

, 6. 3. 2022 v 00:00
1:15
SK Sparta Kutná Hora – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

Vágner 3x, Novák 4x, Wenzl 2x, Rychtařík 2x, Polák 2x, Vencl, Dušek

Sestavy

MFK Chrudim
Dominik Kurštejn, Alex Polák, David Rychtařík, Filip Vencl, Matouš Wenzl, Patrik Zlesák, Vojtěch Vágner, Petr Paták, Filip Novák, Vojta Dušek