Poslední dobou nás trápí zranění a lehké nemoci. I tak jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou s dobrou náladou a chutí zvítězit. Po soustředění jsme absolvovali dva tréninky a z toho čtvrteční byl ovlivněn špatným počasím. Proto jsme neměli moc času cokoliv vyzkoušet a sehrát se. Příprava je ale o tom si vše zažít a vyzkoušet, a tak jsme k tomu i přistoupili. Počasí bylo ideální a soupeř nabuzen, že nás porazí. My jsme se pustili do zápasu s naší hrou a kombinací od gólmana. Bohužel díky několika nepřesnostem a individuálním chybám jsme se dostali pod tlak a soupeř nás zaskočil první vedoucí brankou. Kluci se však z toho záhy oklepali a začali diktovat tempo hry. Pěkné kombinační akce kluci dokázali využít v gólové momenty a rychle vyrovnali hru i stav na 1:1. Hra se přelévala ze strany na stranu alespoň v první třetině

a díky tomu první třetina skončila 1:3 pro nás. V druhé třetině kluci na soupeře vlétli hned na začátku a ukázali, že fotbal umí hrát a vsítili několik pěkných gólů. Soupeře téměř nepustili z jeho poloviny a vysokou hrou ho dostávali pod tlak. Toho využili jak Rychtařík, Vencl, tak i Vágner k vstřelení několika branek a stanovili tak výsledek po druhé třetině na 2:9. Ve třetí třetině kluci přistoupili opět ke kombinační hře a soupeře téměř do ničeho nepustili. I vinnou zranění jsme zápas dohrávali s jedním hráčem na střídání, ale i tak bylo vidět, že kluci mají chuť hrát a vyhrát zápas. Soupeř přidal jednu branku, ale to bylo vše, protože kluci přidali další branky a stanovili tak konečný stav zápasu 3:13.

Zápas nám ukázal, že kluci jsou dobře připraveni a dokážou ve vysokém tempu odehrát celý zápas i v 11 lidech. Zároveň byl vidět hlad po gólech, míči a chuti hrát fotbal. Musíme však zapracovat na rozehře od brankáře, zpřesnění přihrávek s prvním dotekem a větším důrazu při přebírání balonu.

, 20. 2. 2022 v 00:00