V neděli jsme sehráli zápas v Kolíně s místním klubem SK Sparta Kolín. Kluci nabuzeni středeční vysokou výhrou chtěli potvrdit formu, a tak i přistoupili k zápasu. Bylo vidět, že soupeř se na nás dobře připravil a v některých fázích nám dal i dost zabrat, nám se to podařilo odrazit a prvním gólem se prosadil Filip Novák. Pak se ozval soupeř a po individuální chybě srovnal na 1:1. Kluci však výsledek v první třetině chtěli zvrátit, a to se povedlo, kdy se v 25. minutě prosadil Tomáš Semerád a stanovil stav první třetiny 1:2 pro nás. Druhá třetina se vyvíjela podobně jako první, nám se podařilo vstřelit třetí gól, prosadil se Filip Novák. Následně navýšit stav díky pěkné akci po vybojovaném míči a centrem pěkně zakončil Tomáš Semerád. Nadále jsme vyvíjeli tlak a soupeř měl co dělat, aby zastavil naše útoky, což vyústilo i ve faul v pokutovém území a proměnění penalty, kdy na 1:5 zvyšoval Jaroslav Lorenc. Následně po rozehrání soupeře snížil stav na 2:5 i soupeř. V třetí třetině se nám podařilo soupeře zničit sedmi góly. A postupně se prosadil Lukáš Dvořák, Vojtěch Vágner, 2x Alex Polák, Filip Novák, Jaroslav Lorenc a v poslední minutě i Tomáš Semerád. Kluci si zaslouženě udrželi vítěznou šňůru.

19. kolo, 29. 5. 2022 v 10:00, Brankovická / tráva č.2