Ve středu jsme sehráli zápas s FK Čáslav a začal nám tím takový malý anglický týden. Hřiště bylo připravené a kluci natěšeni vyhrát. Hra se nám od začátku dařila a bylo vidět, že kluci chtějí vyhrát. Zasypali branku soupeře střelami a snažili se vsítit první gól. Bylo vidět, že soupeř se nechtěl nechat porazit, tak jednoduše a díky výtečnému výkonu brankáře Čáslavy, klukům dvacet minut trvalo, než se prosadili. První, kdo se prosadil, byl v 19. minutě Tomáš Kaška a po něm za dvě minuty uklidnil hru Patrik Zlesák. Konečný stav první třetiny na 3:0 stanovil David Rychtařík. V druhé třetině jsme začali ještě aktivněji a postupně se prosadil Tomáš Semerád, Filip Novák, Vojtěch Vágner a znovu David Rychtařík a tím i skóre vystoupalo na 7:0. V každé třetině si kluci vyzkoušeli různé posty a to jsme dodrželi i ve třetí třetině. A začali opět kanonádou, kde bylo vidět, že soupeř už postupně odcházel. Postupně se trefil Filip Novák a Vojtěch Vágner, oba podruhé, a také Patrik Čapka. To byl i okamžik, kdy se kluci přestali koncentrovat a soupeř nám dal svůj první gól. To i zdravě kluky nakoplo a přidali ještě tři góly, prosadil se Jaroslav Lorenc, z penalty Dominik Kurštejn a konečný stav 13:1 uzavřel svým druhým gólem Patrik Čapka.

18. kolo, 25. 5. 2022 v 17:00, V Průhonech / tráva