Sobota se nesla v duchu fotbalu a bylo dokonalé počasí k sehrání kvalitního utkání. FK Mladá Boleslav, není malý soupeř, a tak jsme se připravili na tuhý boj. Začátek se klukům podařil splnit, chtěli jsme soupeře zaskočit a dát mu najevo, že u nás se těžko vyhrává. Kluci vstoupili do zápasu opravdu nadšení a s chutí soupeře porazit. Od začátku soupeře zasypali útoky, které gólman soupeřů kryl. Ale nebylo to nadlouho, již ve 4 minutě se prosadil Jaroslav Lorenc a v páté svým prvním gólem Filip Vencl. Kluci se tím hodili do pohody a dál soupeře aktivně napadali a hráli kombinační hru. Soupeř nevěděl, co má dělat, a to bylo vidět, protože v 7 minutě znovu navýšil skóre Filip Vencl, a to samé se mu povedlo v 9 minutě, kdy završil svůj čistý hattrick a stanovil tak vedení 4:0, což vydrželo do konce první třetiny. V druhé třetině se již soupeři podařilo hru srovnat, ale i tak se nám dařilo soupeře mačkat a navýšit skóre Lukášem Dvořákem v 38 minutě. Poté se soupeř dostal do šancí a po individuálních chybách a závaru před naší brankou v rozmezí jedné minuty, se gólově přiblížil na 5:2. Do třetí třetiny šli kluci s tím, že zápas dovedou do vítězného konce. To se jim povedlo i s menší korekcí soupeře. Kluci bojovali a v 65 minutě se prosadil Matouš Wenzl a v 78 minutě krásnou střelou pod břevno Vojtěch Vágner. Zápas tak skončil 7:4. Kluci si zaslouží velkou pochvalu, plnili vše, co jsme si řekli a ukázali tak, že dokáží hrát pěkný fotbal.

16. kolo, 7. 5. 2022 v 15:00, V Průhonech / tráva