V neděli jsme sehráli bojovný zápas v Trutnově, měli jsme dost přeskládanou sestavu, díky omluvenkám, které nám dorazily před zápasem. Počasí přálo fotbalu, a tak i kluci natěšeni na fotbal, rozehráli naši hru. V první třetině nám chyběl rychlejší vstup do zápasu, soupeř nás mačkal a vysoko napadal a tím nám i nabourával rozehrávku od gólmana. Kluci šli do vedení 0:1, kdy, první branku zápasu, vsítil Filip Vencl po faulu v pokutovém území a proměněné penaltě. V druhé třetině jsme začali aktivněji a odměnou tomu byl i druhý gól, který po pěkné akci vsítil Filip Novák a stav byl 0:2. Tím se tým nabudil a začal hrát tak, aby vsítil další góly, a to se povedlo. Filip Vencl se trefil ještě dvakrát a už to vypadalo, že druhá třetina skončí u soupeře bez branky, ale nestalo se tak, po individuálních ztrátách se soupeř prosadil a snížil tak na 1:4 v druhé třetině. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že již nechceme inkasovat, ale chceme hrát fotbal a z toho vytěžit maximum. To se nám chvíli dařilo, ale nevyvarovali jsme se další individuální chybě a tím soupeř završil výsledek zápasu na konečných 2:4 pro nás. Musíme více dbát na zakončení a někdy zchladit hlavu tak, abychom lépe vyřešili zakončení do branky soupeře.

15. kolo, 1. 5. 2022 v 13:00, Horní Staré Město