V posledním mistrovském utkání jsme se chtěli vrátit na vítěznou šňůru a to se nám dokonale povedlo. V Náchodě nás rozhodně nečekalo nic jednoduchého a soupeř nebyl nikterak jednoduchý. Počasí bylo už zimní, a tak záleželo i na dobré předzápasové rozcvičce, kde bylo vidět, že někteří kluci v chladném počasí mají problém se dostat do zápasového tempa. Kluci hned od první minuty na soupeře sedli a dostali za to odměnu v podobě vsítění prvního gólu. Brankář soupeře dělal, co mohl, a několika dobrými zákroky držel nadějný výsledek. Klukům se však trpělivou kombinací podařilo vsítit další gól a uzavřeli tím skóre první třetiny na 0:2. Bylo vidět, že máme rezervu, a tak do druhé půle vstoupili kluci jako jiné mužstvo. Tempo a zodpovědná hra odzadu se ukázala jako dobrý recept. Klukům bylo odměnou několik gólů, které ukázali soupeři, že přijelo velmi kvalitní mužstvo. I soupeř v druhé třetině pár věcí změnil a vsítil dva góly. Kluci ale byli po vítězství hladoví a chtěli dnes udělat dobrý výsledek, a tak druhá třetina skončila 2:5. Do poslední třetiny jsme vstoupili s motivací, výsledek udržet, a ještě ho vylepšit. Rovněž soupeř chtěl s výsledkem něco udělat, a tak se hra přelévala ze strany na stranu. Kluci ale ukazovali velmi dobrou souhru, okořeněnou několika dobrými individuálními výkony, a tak v poslední třetině přidali další dva góly a soupeř také jeden přidal, čímž stanovil výsledek poslední třetiny 1:2. Celkově tedy zápas skončil 3:9 pro nás😊.Kluci si zápas odmakali a tím je i pro ně vítězství zasloužené.

Co nám však zápas ukázal? Že na některých postech máme z čeho vybírat. Zároveň v zápase byla spousta krásných individuálních akcí spojená s kombinací nacvičenou na tréninku. Kluci si zaslouží velkou pochvalu a odměnou jim je parádní umístění v podzimní části. Nesmíme však usnout na vavřínech a stále tvrdě pracovat na koncepci, kterou jsme si dali, jednoduchá kombinace, rozehrávka od brány, přímočarost, týmová souhra, chuť a radost ze hry, a přitom být tvrdí a chytří v zakončení.

11. kolo, 24. 10. 2021 v 10:00, Pražská 178, Náchod