Neděle byla opět ukázková, co se počasí týká. Opět nás malinko potrápila marodka a výpomoc starším. Co se utkání týká, bylo na klukách vidět nadšení a chuť si zahrát a to se nám i v zápase dařilo. První třetina udala průběh a vývoj zápasu. Soupeř byl nabuzený a chtěl urvat první vítězství, my, ale posilněni výhrou PU s Pardubicemi jsme si do zápasu přenesli, kombinaci, rozehrávku, agresivitu a chuť vyhrát. V zápase se nám dařila kombinace a soupeře jsme zamkli na jeho polovičce. Až na pár akcí se soupeři nepodařilo prolomit hráz. Kluci ukázali, že pokud udrží tah na branku, agresivitu a týmovou hru, dokáží s lehkostí zakončit. Kombinace nás zdobila všechny třetiny, nenechali jsme se ošálit rychlým vedením a stále jsme bojovali jako by byl stav stále 0:0. Kluci si vítězství zasloužili a konečný stav odpovídá předvedené hře 1:21.

Co nám však zápas ukázal? Je třeba ještě zapracovat na střelbě a finální přípravě balónu, než se pustíme do zakončení. Více klidu v situacích, kdy jdeme do přečíslení. Zároveň zpřesnit finální přihrávku a její razanci.

9. kolo, 10. 10. 2021 v 12:30
1:21
(0:7)
FC Slavia Hradec Králové – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

71. Macek Jan - 4. Rychtařík David, 6. Suchánek Adam, 13. Rychtařík David, 15. Rychtařík David, 30. Rychtařík David, 33. Šustr Jakub, 36. Vágner Vojtěch, 51. Semerád Tomáš, 55. Suchánek Adam, 58. Semerád Tomáš, 62. Polák Alex, 63. Kurštejn Dominik, 72. Rychtařík David, 73. Suchánek Adam, 74. Rychtařík David, 76. Vágner Vojtěch, 78. Vágner Vojtěch, 81. Semerád Tomáš, 86. Vágner Vojtěch, 89. Kaška Tomáš, 90. Semerád Tomáš

Sestavy

MFK Chrudim
Dušek, Kaška, Kurštejn, Lorenc, Polák, Rychtařík, Semerád, Suchánek, Strnad, Šustr, Tomašov, Tichý, Vágner