Sobota byla přímo fotbalová a počasí nám dopřálo ideální den pro to, aby se sehrálo parádní utkání. Marodka se nám z části vyprázdnila, a tak jsme mohli zapojit všechny kluky. Někteří stihli i vypomoci starším již v dopoledním utkání. První třetina byla naprosto ukázková, k využívání nabízených šancí, a rychle jsme se dostali po pěkné kombinaci k vsítění první branky. Kluci se nenechali ukolébat první brankou a dál dobývali branku soupeře a odměnou jim bylo další vsítění branky. To se opakovalo ještě třikrát a poté, se střelou z dálky, dočkal i soupeř k vytouženému gólu. Čímž stanovil výsledek první třetiny na 5:1 pro nás. První třetina ještě nebyla v plném nasazení a někteří se ještě rozehrávali, ale v druhé třetině to byl perfektní výkon korunovaný dalšími brankami. Kluci ukázali hlad po dobrém výsledku a chtěli si spravit chuť po minulém mistrovském utkání, a tak druhá třetina skončila s výsledkem 5:0. Do třetí třetiny jsme šli s velkým náskokem a s pocitem vítězství nám chvilku trvalo, než jsme se dostali do tempa a začali opět kombinační hrou překonávat soupeře a upravili tak výsledek na konečných 13:1. Co nám zápas ukázal? Že všichni dokážou hrát v plném tempu a zároveň mají chuť hrát fotbal, skvěle dokážou přehrát soupeře kombinační hrou založenou od brankáře. Na čem však musíme zapracovat, je určitá lehkost s balonem, zpřesnění nahrávky, zlepšit první dotek s míčem a více si hledat vhodný volný prostor pro nahrávku.

8. kolo, 2. 10. 2021 v 15:00