Tentokrát nás čekal soupeř ze spodní řady tabulky, o to byla i větší motivovanost přehrát soupeře a ukázat, že se nám v poslední době daří. Bohužel už v týdnu jsme se museli popasovat se zraněními a nemocemi. Což nás dost omezovalo v tom, kdo opravdu nastoupí k zápasu a kdo bude na 100 % fit. Ještě při rozcvičce se nám bohužel zranil brankář, a tak už zdecimovaná sestava dostala velký zásah a to jsme ještě nezačali hrát. Kluci i při rozcvičce ukázali, že hrát chtějí a tomu dali vše co mohli, za brankáře v průběhu zápasu zaskočili Polák a Tomašov, za to patří klukům i velký dík, že neměli strach jít do brány a ukázali tak, že v bráně máme velkou konkurenci. První poločas jsme na soupeře vlétli a dostali ho pod tlak, což nám dalo i několik šancí, soupeř si sám žádnou nevytvořil, ale bohužel nás díky individuální chybě potrestal, prvním gólem. Kluci ještě v prvním poločase dokázali odpovědět a hru vyrovnat, pěknou kombinací a přihrávkou se do zakončení dostal Dušek a překonal brankáře soupeře. V druhém poločase to bylo opět stejné akorát s tím rozdílem, že se nám podařilo vstřelit branku po zdařilém brejku Kašky. Soupeře to ale nepoložilo a za nedlouho vyrovnal a z následného přímého kopu zvýšil na konečných 3:2. Třetí třetina už žádný gól nepřinesla a bohužel kluci se nechali strhnout hrou soupeře a přizpůsobili se mu. Co nám zápas ukázal, že je nutností zapracovat na disciplíně a chuti hrát až do konce. Více si věřit při přebrání míče, zlepšit první dotek a být důrazní na balónu. Tentokrát soupeř chtěl vyhrát více než my.

7. kolo, 26. 9. 2021 v 10:00