Tentokrát jsme hráli netradičně doma v neděli a počasí bylo přímo fotbalové, což proti minulému týdnu nahrávalo tomu, že bude dobrý terén. Soupeř, který nás čekal, byl velmi dobrý a bylo jasné, že nás po všech stránkách prověří a utkání pro nás nebude jednoduché. Kluci, od první třetiny hráli přesně to, co jsme si řekli, a co jsme zkoušeli/ trénovali, na tréninku. Na soupeře vlétli s velkou chutí, kombinační hrou se dostávali do velkých šancí, a to vyústilo i v první gól. Ve vysokém tempu vydrželi, až do konce první třetiny. Bohužel chvilkovým výpadkem naší aktivity soupeř po penaltovém kopu vyrovnal. Do druhé třetiny jsme vlétli znovu s velkou aktivitou a po 40 vteřinách jsme stav zápasu navýšili o dva góly. Hra se následně přelévala z jedné strany na druhou a po individuální chybě došlo ke snížení stavu na 3:2. Bohužel i třetí třetina byla poznamenána gólem v poslední minutě druhé třetiny a soupeř tím vyrovnal stav na 3:3. Kluci se ale nenechali zlomit, svým přístupem a kombinační hrou si po 15 minutách vzali vedení zpět, a dotáhli zápas do vítězného konce 4:3. Klukům patří velký dík za předvedenou hru, nasazení v takovém teple a nezlomnost v zápase. Zároveň nám zápas ukázal, co nás trápí, na čem je třeba stále pracovat např: první dotek, finální přihrávka a zakončení. Na tom všem budeme pracovat tak, aby v příštím zápase byl vidět progres.

4. kolo, 4. 9. 2021 v 15:00