V dalším mistrovském utkání jsme přivítali okresního rivala.

Do utkání jsme vstoupili s cílem potvrdit naše postavení v tabulce kvalitním výkonem, založeným na vysoké aktivitě, pohybu, kombinaci a častém zakončení.

Úvodní minuty naznačily nám dobře známý scénář průběhu utkání, hosté zformovaní na vlastní polovině a vyrážení do brejků, a naše dobývání. Nejprve náznak šance hostí zmařil včasným vyběhnutím Vašek. V dalších minutách se nám hostující obranný blok podařilo dvakrát překonat z křídelních prostor dvakrát Geringem, poprvé po centru střelou „z voleje“, podruhé po individuální akci. Třetí branku přidal Mec. V závěru poločasu ale hosté po naší ztrátě a nezajištění prostoru snížili na poločasových 3:1.

V úvodu druhého poločasu jsme přidali čtvrtou branku Tlustým po ideální kolmici Geringa. Zbytek utkání se odehrál před hostující šestnáctkou nebo v ní, bohužel bez našeho brankového vyjádření. Konečný stav stanovil v závěru utkání svým druhým gólem po individuální akci Tlustý.

Náš výkon nebyl ideální, ale soupeř byl důrazný, na některých pozicích s rychlostními typy. Stejně jako v minulých utkání jsme se potýkali s kvalitou finální fáze. Individuální výkony některých našich hráčů byly na úrovni pouťového mače starých pánů.

10. kolo, 3. 10. 2021 v 10:00