K prvnímu domácímu mistrovskému utkání jsme nastoupili pro tuto sezonu ve slatiňanském azylu proti týmu SK Holice.

Do utkání jsme vstupovali s cílem napravit nepříliš povedený středeční výkon z Poličky. Úvodní minuty ukázaly styl a způsob hry soupeře, dlouhé míče za naše obranu na rychlonohého útočníka. Na rozdíl od minulého utkání jsme dokázali na zmíněný styl reagovat lépe, včetně vyššího postavení brankáře. Na naši první branku Holuba dokázal soupeř ještě reagovat vyrovnávacím brankou, když hostující střelec nepochopitelně přešel přes tři naše hráče. Nerozhodný stav vydržel ale pouze minutu, Skohoutil nám třemi brankami v rychlém sledu opět vrátil vedení a stanovil poločasový stav 4:1.

V druhém poločase soupeř naši branku prakticky neohrozil, hra se odehrávala hlavně na jeho polovině a skóre postupně narůstalo. Některé naše branky padly po povedených kombinacích vedených hlavně z křídelních prostor. Několik dalších šancí jsme ovšem opět neproměnili z důvodu špatné finální přihrávky nebo špatné koncovky.

5. kolo, 28. 8. 2021 v 10:00