K prvnímu mistrovskému utkání soutěžního ročníku 2021/22 Krajského přeboru dorostu jsme zavítali do Přelouče, do nově zrekonstruovaného sportovního areálu.

Do utkání jsme vstupovali s jednoznačným cílem zvítězit a k vítězství dojít kvalitním výkonem. Po úvodní půlhodině jsme vedli 4:0 a do kabin odcházeli k poločasové přestávce s vedením 5:1, přičemž domácí snížili naším vlastním gólem po rohovém kopu.

V druhém poločase se plně začala projevovat naše převaha ve fyzické kondici a skóre postupně narůstalo.

Konečný výsledek nelze přeceňovat, pozitivem jednoznačně byla snaha o aktivní nátlakový fotbal do poslední minuty. Do dalších utkání se musíme ale vyvarovat celé řadě nepřesností v kombinaci, malé součinnosti a nekoncentrovanosti v koncovce. Příležitost již budeme mít tuto středu, kdy zajíždíme k dalšímu mistrovskému utkání do Poličky.

4. kolo, 21. 8. 2021 v 14:30