Za tropických teplot jsme k dalšímu přípravnému utkání nastoupili proti vrstevníkům z Třebše.

V prvním poločase jsme si vytvořili územní převahu. Především aktivní Mec z pozice podhrotového útočníka působil domácím největší problémy, jednu branku vsítil sám a druhou branku jsme vsítil z pokutového kopu Víxh po faulu na něho samotného.

Druhý poločas se nám hrubě nevyvedl, ač jsme zvýšili Holubem již na 0:3 po nezištné přihrávce Špáníka. Domácím jsme v dalším průběhu dopřáli dostatek prostoru a po nedůrazu ve vlastním pokutovém území jsem třikrát inkasovali.

Na rozdíl od posledních zápasů jsme tentokrát nezvládli druhý poločas. Uspokojení, nekoncentrovanost, nedůraz a individuální chyby převážily nad kvalitou.

, 17. 6. 2021 v 16:30, Třebeš