FC Slovan Havl. Brod – MFK Chrudim

Utkání jsme sehráli v obci Tis, na krásném pažitu místního fotbalového oddílu.

Úvod utkání patřil domácím díky lepšímu pohybu a aktivnímu napadání naší rozehrávky. Naše hra byla pomalá, nepřesná, málo nápaditá, krajní hráči se dostatečně nezapojovali do ofenzívy, útočníci se pohybovali ve špatných prostorech. Přesto jsme do kabin odcházeli s jednobrankovým vedením, když se po rohovém kopu v malém vápně nejlépe zorientoval Mec.

Opět po důraznější poločasové domluvě, vyjasnění a zopakování základních principů hry jsme do druhého poločasu vstoupili aktivněji a organizovaněji. Lepším pohybem, včasnějším vystupováním a dostupováním jsme se dostávali více k přečíslením domácích. Po jednom z nich se na hrotu ocitnul Rozsypal a nekompromisně zavěsil. Nicméně domácí jsme dostali do hry

naší chybnou rozehrávkou na hranici šestnáctky, 1:2. Po obdržené brance jsem ale pokračovali v aktivní hře a po pohledných kombinacích jsem přidali další tři branky.

Stejně jako minulý týden, tak i dnes hráči v prvním poločase nedodržovali a neplnili taktické pokyny. Nedodržování pokynů a „svoje hlava“ nás může v budoucnu stát ztrátu celého utkání.

Je nutné plnit pokyny a makat od 1. sekundy.

, 12. 6. 2021 v 10:00, Havlíčkův Brod