U15: Vítězně s Třebší

Šanci dostali i hráči s menším počtem odehraných minut. Poslední zápas před přerušením soutěže jsme rozhodli ve druhém poločase.

V sobotu jsme sehráli mistrovské utkání s týmem z Třebeše. Do zápasu jsme šli s tím, že chceme dát prostor hráčům, kteří zatím neměli odehraných tolik minut. I když jsme první poločas vyhráli 1:0, tak úplně podle našich představ to nebylo. Kluci nedodržovali taktické pokyny a ve hře nebylo vidět moc našich herních principů.

Do druhého poločasu jsme prostřídali. Celkem jsme vsítili 9 gólů a jeden obdrželi. V naší hře nastalo zlepšení. Herní projev se více přiblížil tomu, co chceme praktikovat. Klukům patří za druhý poločas pochvala.

Fotogalerie

8. kolo, 10. 10. 2020 v 10:00
10:1
1:0
MFK Chrudim – TJ Sokol Třebeš

Branky a nahrávky: 18. Gocman Lukáš, 16. Koblížek Marek, 53. Růžička Jan, 55. Valenta Adam, 59. Koblížek Marek, 66. Kaválek Aleš, 71. Valenta Adam, 73. Kaválek Aleš, 75. Valenta Adam, 79. Valenta Adam - 47. Jelínek Oliver Rozhodčí: Pecza Aleš, Jelínek Jiří, Šourek Pavel. Diváci: 0.