U12: Vítězně na umělé trávě v Čáslavi

V dobře rozehraném zápase jsme dali šanci i soupeři a ten toho dokázal využít hned 3 góly. Přesto jsme po napínavém závěru zvítězili.

Tuto neděli jsme zavítali na hřiště FK Čáslav. Hned na začátku bylo pro nás připravené překvapení v podobě umělého hřiště, místo přírodní trávy.

Úvod nám vůbec nevyšel a už v první minutě jsme inkasovali. První třetina skončila smírně 1:1. Do poloviny utkání jsme zvýšili skóre a vedli jsme již 3:1. Většinu času se hrálo na polovině soupeře. Soupeře jsme přehrávali. Mezi 51. minutou až 57. jsme bohužel inkasovali 3 góly a rázem jsme prohrávali 3:4. Hned na začátku 3. třetiny jsme srovnali. Do konce zápasu to byly nervy. Na konec naše aktivita byla odměněna dvěma góly v závěru zápasu. V 87. a 89. minutě.

Náš výkon jde určitě nahoru. Zde byl malinko negativně ovlivněn velikostí hřiště. Hřiště menších rozměrů a ještě "umělky" nám extra nesedí. Kluci předvedli určitě bojovný výkon. Viděli jsme řadu pěkných akcí.

7. kolo, 4. 10. 2020 v 10:00
4:6
1:2
FK Čáslav – MFK Chrudim

Branky a nahrávky: 1. Kubín Šimon, 51. Zavadil Lukáš, 53. Lhoták Kryštof, 57. Černý Daniel - 7. Rychtařík David, 45. Vencl Filip, 47. Mazal Sebastian, 62. Rychtařík David, 87. Semerád Tomáš, 89. Lorenc Jaroslav. Rozhodčí: Chalupa Martin. Diváci: 45.