U14: Hodnocení PU/ MU - Přelovice/ Čáslav

Po přestřelce v PU v Přelovicích nás čekalo domácí utkání proti Čáslavi. I toto MU utkání jsme chtěli vyhrát.

V úterý jsme odehráli kvalitní PU v Přelovicích proti druhému týmu krajského přeboru. Po přestřelce a dobrému výkonu jsme odvezli výhru 5:4. Kluci podali velmi kvalitní výkon a vydali ze sebe to nejlepší.

V sobotu následovalo domácí utkání proti Čáslavi. Opět trvalo nějakých dvacet minut, ve kterých jsme se nemohli "chytit". Snad z první střely na bránu nám vysoký balon zapadl za tyč. První poločas jsme hráli se samotným Kumpim (Adam Kumpan) na hranici ofsajdu, kdy po získání balonu vyrážel sám do útoku. I kdyby ho chtěla podporovat záloha, byla vzdálená tak deset patnáct metrů z předešlých soubojů a nestíhala ho doplňovat. Když získal soupeř míč, zela mezi liniemi hráčů výrazná mezera, a tak mohli snadno získávat prostor a naráželi rovnou na naši obranu. Do poločasu jsme stihli dvěma góly Kumpiho získat vedení na naši stranu, ale přesto o poločase došlo k poradě trenérů a rozhodlo se, že je třeba přidat do útoku ještě Kikina (Lukáš Kohout). To bylo rozhodující pro celý druhý poločas. Soupeř už se nemohl soustředit jen na jednoho osamoceného útočníka a jejich síly se tříštily. Získávali jsme tak větší a větší převahu, až jsme si dovolili ke konci zápasu několikrát zahrát "bago" v blízkosti soupeřovy brány. Na hřišti existoval již jen jeden tým a to MFK. V 64. minutě dostal po taktickém faulu naši první žlutou kartu ve starších žácích Filip Holčapek. Po zápase byli naši kluci od trenérů pochváleni.

Fotogalerie

6. kolo, 26. 9. 2020 v 12:00
7:1
2:1
MFK Chrudim – FK Čáslav

Branky a nahrávky: 24., 26., 52., 61. min. A. Kumpan 48. a 56. min. L. Kohout, 68. V. Malý, - Resl Martin. Rozhodčí: Štěpánek Pavel. karty:Holčapek Filip (64.min). Diváci: 40.