U14: MU ve Vlašimi

Jasné vítězství z daleké Vlašimi

V neděli 6. 9. jsme zajeli k dalšímu MU do daleké Vlašimi. Zápas jsme téměř celou dobu měli pod kontrolou. Za 80 minut jsme mockrát soupeře k naší bráně nepustili a snažili se hrát naši hru. Od začátku do konce jsme si šli pro vítězství.

Po prvním poločase jsme vedli již 0:7 díky hattricku Kumpiho a dalším pěkným brankám našich plejerů.

Ve druhém poločase jsme postupně prostřídali, tak jako v jiných zápasech, aby si zahráli všichni naši kluci. Gólů už jsme tolik nepřidali, protože nám asistent rozhodčího odmával téměř všechny pokusy o přihrávku do útoku a několik šancí jsme také neproměnili. Na obou stranách se pískala penalta, ale ani jedna nebyla proměněna. U nás se při ní vyznamenal brankář Pavel Kolbaba, který ji nadvakrát zneškodnil a o zbytek se postarala naše obrana. V posledních deseti minutách dal Kikin dvě branky a tak se zastavil ukazatel skóre na výsledku 0:9. Tentokrát musel být s naší hrou spokojený i jinak náročný trenér Roman.

3. kolo, 6. 9. 2020 v 12:00
0:9
0:7
FC Sellier & Bellot Vlašim – MFK Chrudim

Branky a nahrávky: 4., 8. a 21. Kumpan, 10. Stavinoha, 27. Bažout, 34. Novák, 39. Poborský, 70. a 79. Kohout. Rozhodčí: O. Kovář. Diváci: 50.