Úspěch MFK na McDonald´s Cupu

Na webu základní školy ZŠ u Stadionu, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, byl zveřejněn článek o mimořádném úspěchu žáků 1. až 3. třídy. Výbornou zprávou je i to, že většinu týmu tvořili hráči našeho klubu.

Převzato z webu školy ZŠ U Stadionu Chrudim: https://bit.ly/3FK8lRN

Velký úspěch zaznamenala naše škola na prestižním fotbalovém turnaji McDonald´s Cupu. Nejprve se žáci naší 1.-3. třídy účastnili okresního kola na UMT v Chrudimi, kde každého soupeře suverénně přehráli a ve všech utkáních hladce zvítězili. Kromě krásných cen jím byl odměnou postup do krajského finále, které se uskutečnilo v pondělí 9.5. v Pardubicích na stadionu Pod Vinicí. Zde se utkali nejlepší školy z celého Pardubického kraje. Kluci postupně zvítězili nad ZŠ a MŠ Dolní Újezd 8:5, poté rozdrtili ZŠ Choltice 11:1 a v posledním, nejtěžším utkání nakonec zremizovali se ZŠ Sv. Čecha Choceň 3:3. Díky lepšímu skóre kluci skončili opět na 1. místě a kvalifikovali se na SVÁTEK FOTBALU do TEPLIC, kde během dvou dní změří síly s nejlepšími kluky z celé České republiky. Za zmínku stojí i individuální ocenění Robina Ulricha, který byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje a Filipa Hromka, který pro změnu vyhrál cenu za nejrychlejší vstřelenou branku.

Držte nám palce !!!

Jan Zvolánek – fotbalový trenér ZŠ U Stadionu ChrudimAktuality

  • S Třincem až od 14 hodin

    2. 3. 2022, 21:42
    Druhý jarní zápas fotbalistů MFK Chrudim na půdě FK Fotbal Třinec změnil start úvodního výkopu. Oproti původnímu času 10:15 se bude začínat až ve 14:00.
  • Breda končí, Čáp na hostování

    15. 2. 2022, 09:05
    Tým pro klíčovou jarní část sezony dostává stále výraznější obrysy, mužstvo nyní opustili další dva záložníci. Roman Čáp odchází na hostování do třetiligového Chlumce nad Cidlinou, Davidu Bredovi byla ukončena smlouva.