MFK Chrudim zve ke studiu ve škole U Stadionu

Vážení rodiče, dovolujeme si Vám nabídnout možnost vzdělávání vašeho syna / dcery na naší partnerské škole.

Klub MFK Chrudim již přes 20 let úspěšně spolupracuje se základní školou U Stadionu. Posláním tohoto spojení, je vytvářet pro zájemce podmínky pro optimální spojení výuky a sportovní přípravy s důrazem na zdravotní zabezpečení. Pro zájemce o druhý stupeň základní školy jsou připraveny sportovní třídy s rozšířenou sportovní výukou se zaměřením na kopanou.


Výhodami, které přináší takto zvolené studium je blízké propojení a komunikace RODINA – ŠKOLA – FOTBALOVÝ KLUB.

Individuální dohled nad žáky (kázeň žáků, školní prospěch, komunikace třídní učitel - trenér, studijní místnost mezi čekáním na trénink). Jasně daný režim pro žáky, vědomý si svých povinností a učení se samostatnosti


V rámci školního sportovního vzdělání probíhají 2 hodiny sportovní přípravy týdně pod vedením trenérů MFK (ty jsou převážně zaměřeny na atletickou průpravu, gymnastiku, obratnost, sílu, kompenzaci, rozvoj HČJ, zábavnost a pestrost tréninkového procesu). Žáci tím získávají oproti ostatním hráčům klubu tréninkové jednotky navíc. V rozvoji hráče je každá takováto hodina značným přínosem. Žáci absolvují další 3 hodiny tělesné výchovy pod vedením učitele ZŠ U Stadionu. Nezanedbatelnou výhodou je též dostupnost letního stadionu od školy (cca 200 m žáci nemusí nikam chodit přes celou Chrudim).


V případě zájmů, dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poskytneme bližší informace, osobní konzultaci a návštěvu školy.


Jan Zvolánek

sportovní manažer mládeže

MFK Chrudim

tel: 725 967 268

zvolanek@mfkchrudim.cz


Aktuality

  • S Třincem až od 14 hodin

    2. 3. 2022, 21:42
    Druhý jarní zápas fotbalistů MFK Chrudim na půdě FK Fotbal Třinec změnil start úvodního výkopu. Oproti původnímu času 10:15 se bude začínat až ve 14:00.
  • Breda končí, Čáp na hostování

    15. 2. 2022, 09:05
    Tým pro klíčovou jarní část sezony dostává stále výraznější obrysy, mužstvo nyní opustili další dva záložníci. Roman Čáp odchází na hostování do třetiligového Chlumce nad Cidlinou, Davidu Bredovi byla ukončena smlouva.