MFK Chrudim zve ke studiu ve škole U Stadionu

Vážení rodiče, dovolujeme si Vám nabídnout možnost vzdělávání vašeho syna / dcery na naší partnerské škole.

Klub MFK Chrudim již přes 20 let úspěšně spolupracuje se základní školou U Stadionu. Posláním tohoto spojení, je vytvářet pro zájemce podmínky pro optimální spojení výuky a sportovní přípravy s důrazem na zdravotní zabezpečení. Pro zájemce o druhý stupeň základní školy jsou připraveny sportovní třídy s rozšířenou sportovní výukou se zaměřením na kopanou.


Výhodami, které přináší takto zvolené studium je blízké propojení a komunikace RODINA – ŠKOLA – FOTBALOVÝ KLUB.

Individuální dohled nad žáky (kázeň žáků, školní prospěch, komunikace třídní učitel - trenér, studijní místnost mezi čekáním na trénink). Jasně daný režim pro žáky, vědomý si svých povinností a učení se samostatnosti


V rámci školního sportovního vzdělání probíhají 2 hodiny sportovní přípravy týdně pod vedením trenérů MFK (ty jsou převážně zaměřeny na atletickou průpravu, gymnastiku, obratnost, sílu, kompenzaci, rozvoj HČJ, zábavnost a pestrost tréninkového procesu). Žáci tím získávají oproti ostatním hráčům klubu tréninkové jednotky navíc. V rozvoji hráče je každá takováto hodina značným přínosem. Žáci absolvují další 3 hodiny tělesné výchovy pod vedením učitele ZŠ U Stadionu. Nezanedbatelnou výhodou je též dostupnost letního stadionu od školy (cca 200 m žáci nemusí nikam chodit přes celou Chrudim).


V případě zájmů, dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poskytneme bližší informace, osobní konzultaci a návštěvu školy.


Jan Zvolánek

sportovní manažer mládeže

MFK Chrudim

tel: 725 967 268

zvolanek@mfkchrudim.cz


Aktuality

  • Hašek do Bohemians

    12. 1. 2022, 14:50
    Obránce Dominik Hašek uspěl na zkoušce v Bohemians Praha 1905, kam odchází na půlroční hostování s následnou opcí! Děkujeme za předvedené výkony a přejeme hodně štěstí!
  • Trávníček s Šípkem končí

    10. 12. 2021, 18:17
    Chrudimský tým oznámil první změny v hráčském kádru po nevydařeném podzimu. V mužstvu nadále nebudou pokračovat obránce Michal Trávníček a útočník Jakub Šípek, kterým končí hostování z Hradce Králové a o jeho prodloužení vedení usilovat nebude. Oběma hráčům děkujeme za jejich odvedené služby!