Chrudim obdarovala zdravotní sestry

Ve středu 12. května byl Mezinárodní den zdravotních sester. Za celý klub MFK Chrudim jsme se rozhodli podpořit a poděkovat zaměstnancům Nemocnice Pardubického kraje Chrudimské nemocnice a předat jim několik maličkostí, které jim zpříjemní náročnou práci!

"Jsme rádi, že jsme mohli za celý klub alespoň touto formou poděkovat zdravotním sestřičkám a doktorům za několikaměsíční práci, kterou v této nelehké době odvádí. Určitě to musí být stále vyčerpávající, a to i přesto, že se zdá být pandemie na ústupu," děkoval zdravotním sestrám kapitán MFK Chrudim.

A co že si zástupci nemocnice v Chrudimi převzali? "Pro zdravotníky jsme nakoupili nějaké drobnosti jako energy tyčinky, džusy, kafe, energy nápoje či krémy na ruce, sprchové gely apod. Věříme, že jim to alespoň trochu pomůže a usnadní práci," popisuje Kesner. "Spousta z nás má s covidem vlastní zkušenost a proto víme, že se jedná o zákeřnou nemoc, která dokáže zatočit i se zdravým člověkem či sportovcem. Tímto krokem jsme tedy chtěli dát najevo podporu a vděčnost všem zdravotníkům, kteří o nemocné v jednou kuse pečují, a to mnohdy na úkor svých rodin, přátel a volného času," děkoval Ondřej Kesner.

Aktuality

  • S Ústím před kamerami České televize

    22. 3. 2021, 09:11
    Zápas 17. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi MFK Chrudim a FK Ústí nad Labem bude v přímém přenosu přenášet Česká televize na kanálu ČT Sport! Utkání tak lehce upravilo svůj původní termín, hrát se bude v sobotu 10. dubna se začátkem ve 13 hodin!
  • Zápas s Táborskem má nový termín

    18. 3. 2021, 17:25
    Utkání 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na půdě FC MAS Táborsko bylo původně odloženo kvůli pozitivním testům na covid v týmu soupeře, nyní je jasno o novém termínu. Utkání se uskuteční v Táboře v neděli 28. března se začátkem v 16:00.