Souboj o střed tabulky vynesl rezervě osmou příčku

Přesně ve středu. Chrudimské béčko zvládlo úvodní zápas na domácí přírodní trávě stadionu Za Vodojemem, Nový Bydžov porazilo po gólech Sotorníka a Žaluda 2:0 a v tabulce Divize C se posunulo již na osmé místo!

Ohlasy k utkání

Miroslav Teplý (trenér MFK Chrudim B): „Nový Bydžov získal na hřištích soupeřů dvakrát po sobě všechny body při skóre 2:8 a pro nás to bylo téma, které jsme chtěli eliminovat. Dá se říci, že při konečném výsledku 2:0 se nám to povedlo na výbornou. Tak lehké to však nebylo. Vstřelili jsme sice první branku, ale Sotorník byl bohužel v ofsajdovém postavení. Vše si ještě do půle vynahradil a po vysunutí Straky dokázal prostřelil Strýhala. Paradoxně jsme v této fázi hry trochu vypadli z role co se aktivity, soubojů a odražených míčů týče, ale na druhou stranu jsme si za předchozí příležitosti branku zasloužili. Ve druhé půli byl k vidění i nadále fotbal nahoru - dolů a nám se podařilo pojistit výsledek Žaludem po centru Bauera. Bydžov potvrdil své kvality, podal výborný výkon a i proto je naše výhra bez obdržené branky velmi cenná."

23. kolo, 23. 4. 2023 v 10:15, Nový Bydžov