S domácími jsme měli obrovské problémy zejména v prvním poločase. Vůbec jsme nezachytili tempo utkání. Žižkov byl běhavější, vyhrával osobní souboje, tlačil se do zakončení a děj utkání se tak většinou odehrával na naší polovině. První poločas jsme přežili jen s jednou inkasovanou brankou.

Do druhého poločasu již nastoupila úplně jiná Chrudim. Začali jsme fungovat jako jeden tým a šli jsme utkání otočit na svou stranu. První branku jsme vstřelili ve 47´, kdy jsme po faulu na Skohoutila zahrávali pokutový kop a Straka se nemýlil. O 15´ později začala úřadovat levá noha Gerharta. Nejprve posadil míč na hlavu Strakovi a po chvilce také Vondroušovi, 1:3 pro nás. Konec utkání jsme si již pohlídali a ještě jsme vstřelili čtvrtou branku Skohoutilem.

10. kolo, 9. 10. 2022 v 10:00, Bílá Hora UMT
1:4
1:0
FK Viktoria Žižkov – MFK Chrudim

Branky: 43. Šimek Maxim - 47. Straka Jaroslav (pen.), 56. Straka Jaroslav, 70. Vondrouš Jan, 90. Skohoutil Patrik (pen.)

Tlustý J., Novák, Hromek, Vondrouš, Fojtů, Holý, Holub, Gerhart, Pešek, Skohoutil, Straka, Tlustý T., Mec, Pilař, Lang, Zářecký