Rezerva slaví první divizní výhru!

Při své premiérové sezoně v Divizi C se chrudimská rezerva dočkala prvního vítězství! Béčko, posíleno o řadu hráčů z prvního mužstva, na domácí půdě udolalo Trutnov poměrem 6:2 a připsalo si do tabulky tříbodový zisk. Aktuálně mu tak patří jedenáctá příčka.

Miroslav Teplý (trenér MFK Chrudim B): „Konečný výsledek a předvedený výkon určila už samotná sestava a nutno podotknout, že jsme hráli s velkou kvalitou i chutí. Nicméně ani vysoký rozdíl ve skóre nijak nesnižuje výkon Trutnova na jehož systém a projev jsme byli nachystaní a soupeř dokázal svou sílu potvrdit. Škoda, že se nám v první půli nepodařilo proměnit všechny vyložené šance. To bychom šli do kabin za stavu 4:0 a ne pouze s brankovým rozdílem, když hosté na branky Dostálka a Firbachera odpověděli povedenou ranou Čechoviče. Do druhé půle jsme trochu pozměnili výstavbu a rozestavení, čímž jsme získávali postupem času čím dál větší převahu a také přišly branky. Postupně se trefil znovu Firbacher, Juliš, Gregovský a na druhou branku Trutnova ještě reagoval šestou trefou Zvolánek. Pokud spojím v celek naší sestavu, přístup a nastavení hráčů do utkání, tak nemohu být s výsledkem a výkonem více nežli spokojený. Toto střetnutí už je ovšem minulost a teď je potřeba se nachystat na nedělní duel v Čáslavi.”

5. kolo, 4. 9. 2022 v 10:15
6:2
2:1
MFK Chrudim B – MFK Trutnov

Branky: 21. Dostálek, 27. Firbacher, 53. Juliš, 63. Gregovský, 70. Firbacher, 90. Zvolánek - 39. Čechovič, 88. Čechovič. Rozhodčí: Stieber. Bez karet. Diváci: 120.